JavaScript ir obligāts! Lūdzu iespējojiet to.

Sīkdatņu izmantošanas politika

 

Sīkdatņu izmantošana
 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu tehniski atbilstošu tīmekļa vietnes darbību, kā arī, lai jums atvieglotu naudpratis.lv tīmekļa vietnes izmantošanu un sniegtu personalizētu lietotāja pieredzi. Saņemot jūsu piekrišanu, mēs izmantosim sīkdatnes, lai sniegtu jums pielāgotu informāciju, kā arī uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes darbību.

 

Kas ir sīkdatnes?

 

Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

 

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas pēc glabāšanas ilguma?

 

Swedbank izmanto dažādu veidu sīkdatnes. Tās atšķiras ar glabāšanas ilgumu un izmantošanas nolūku. Pēc glabāšanas ilguma, Swedbank izmanto divas sīkdatņu kategorijas:

👉         Sesijas sīkdatnes tiek izmantotas, lai jūs varētu veikt bankas digitālo pakalpojumu darījumus. Tās tiek glabātas jūsu ierīcē īslaicīgi, vietnes apmeklēšanas laikā, un tiek dzēstas pēc tam, kad izrakstāties no internetbankas vai aizverat pārlūkprogrammu.

👉         Pastāvīgās sīkdatnes tiek izmantotas, lai iegūtu jūsu navigācijas informāciju un apkopotu statistiku vietnes optimizācijas un pilnveidošanas nolūkos, kas tiek saglabātas jūsu ierīcē ierobežotu laika posmu.

 

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas pēc apstrādes nolūka?

 

Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tehniski atbilstošu tīmekļa vietnes darbību, kā arī, lai jums atvieglotu mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu un sniegtu pielāgotu lietotāja pieredzi, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, un lai mēs varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvātos pakalpojumus. Internetbankas vidē pēc pierakstīšanās tiek izmantotas sīkdatnes, kas tīmekļa vietnei ļauj atšķirt dažādus lietotājus.


Šīs sīkdatnes satur jūsu personalizētos pārlūkošanas datus un tie tiek glabātas jūsu ierīcē, kamēr esat pierakstījušies internetbankā, un pēc atslēgšanās no internetbankas, sīkdatnes tiek izdzēstas.
 

Pēc apstrādes nolūka, Swedbank naudpratis.lv tīmekļa vietnē izmanto šādas sīkdatņu

kategorijas:
 

👉         Nepieciešamās sīkdatnes – ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes sadaļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē tīmekļa vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par vēlmi izmantot naudpratis.lv tīmekļa vietni un tajā pieejamo spēli. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai.

 

Nepieciešamās sīkdatnes tiek apstrādātas, pamatojoties uz leģitīmajām interesēm, tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.


 

Sīkdatnes nosaukums

Sīkdatnes apraksts

Sīkdatnes ilgums

Player

Nodrošina spēlēja segvārda un spēles statusa uzglabāšanu

Sesijas laikā

Raffle

Saglabā spēlētāja vārdu, uzvārdu un telefona numuru

Tikai konkursa laikā, līdz uzvarētāju paziņošanas brīdim


 

👉         Analītiskās sīkdatnes – ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast kā apmeklētāji pārvietojas vietnē.


 

Sīkdatnes nosaukums

Sīkdatnes apraksts

Sīkdatnes ilgums

_ga

Uzskaita un saglabā lapas apmeklējumu. Google Analytics.

Neierobežoti

 

 

Piekrišana sīkdatnēm

 

Sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem atlases nolūkiem, mēs prasām jūsu piekrišanu. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai sniegtu jums pielāgotu tīmekļa vietnes lietotāja informāciju, kā arī uzlabotu tīmekļa vietnes darbību. Ja piekrītat, lūdzu, nospiediet “Piekrist visām sīkdatnēm”. Ja vēlaties pārvaldīt savu izvēli vai atteikties no sīkdatnēm, lūdzu, nospiediet “Izvēlēties sīkdatnes/Atteikties”. Jūs varat sniegt, pārvaldīt izvēles vai atteikties no sīkdatnēm sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni. Jūsu izvēle attiecībā uz sīkdatņu izmantošanu tiks saglabāta pusgadu. Sniedzot savu piekrišanu kādai kategorijai, jūs sniedzat piekrišanu visām šīs kategorijas sīkdatnēm (skatiet detalizētu “Sīkdatņu sarakstu”). Laika gaitā sīkdatnes var tikt atjauninātas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas pilnveidošanas vajadzībām, tādēļ sīkdatņu saraksts tiek pastāvīgi atjaunināts.


 

Sīkdatņu izvēles pārvaldīšana vai piekrišanas atsaukšana

 

Jūs Jebkurā brīdī varat pārvaldīt savu izvēli un mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat mums izmantot, vai atteikties no sīkdatņu izmantošanas šeit. Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izņemot "nepieciešamās". Jūs varat arī mainīt savas ierīces tīmekļa pārlūka sīkdatņu iestatījumus vai izdzēst sīkdatnes. Ņemiet vērā, ka, bloķējot vai izdzēšot sīkdatnes, tas var arī ietekmēt pārējās tīmekļa vietnes darbību un izskatu. Drošības iestatījumu izmaiņas jāveic katrā pārlūkprogrammā atsevišķi, un attēlotie iestatījumi var atšķirties. Ja nepieciešams, informāciju par attiecīgo iestatījumu izvēli meklējiet savas pārlūkprogrammas lietošanas instrukcijā.
 

Datu apstrāde

 

Gadījumos, kad mēs apstrādājam personas datus, izmantojot sīkdatnes, mēs rīkojamies saskaņā ar Swedbank Personas datu apstrādes principiem.


Datu subjekta tiesības
 

Lietotāja kā datu subjekta tiesības ir:

👉         saņemt apstiprinājumu, vai Swedbank apstrādā lietotāja personas datus un, ja apstrādā, tad arī piekļūt tiem;

👉         pieprasīt lietotāja personas datu dzēšanu;

👉         ierobežot lietotāja personas datu apstrādi;

👉         iebilst lietotāja personas datu apstrādei, ja apstrāde notiek uz Swedbank tiesisko interešu pamata;

👉         atsaukt piekrišanu lietotāja personas datu apstrādei;

👉         iesniegt sūdzību par Swedbank veikto personas datu apstrādi Datu valsts inspekcijai

www.dvi.gov.lv, ja lietotājs uzskata, ka lietotāja personas datu apstrāde pārkāpj lietotāja

tiesības un intereses saskaņā ar tiesību aktiem datu aizsardzības jomā.

Lietotājs var izmantot datu subjekta tiesības, iesniedzot Swedbank identificētu pieprasījumu

internetbankā vai filiālē, vai zvanot uz Konsultāciju centru, vai nosūtot ar e-parakstu parakstītu

pieprasījumu pa e-pastu.
 

Kontaktinformācija
 

Lietotājs var sazināties ar Swedbank attiecībā uz lūgumiem, piekrišanas atsaukšanu, pieprasījumiem, izmaiņām Personas datu Apstrādes atļaujā, Datu subjektu tiesību izmantošanu un pretenzijām par Personas datu Apstrādi. Swedbank kontaktinformācija ir pieejama mājaslapā www.swedbank.lv.

 

Lietotājs var sazināties ar Swedbank iecelto datu aizsardzības speciālistu, nosūtot e-pasta ziņojumu uz adresi: dpo@swedbank.lv  vai nosūtot vēstuli pa pastu uz adresi: Balasta dambis 15, Rīga, Latvija, LV-1048, ar atzīmi “Datu aizsardzības speciālistam”.