Iestatījumi

Nakts režīms

Nakts režīms

Skaņa

Skaņa

Akcijas Naudpratis noteikumi

Akcijas “Naudpratis 2023” noteikumi
1. AKCIJAS ORGANIZĒTĀJS: “Swedbank” AS, reģistrācijas Nr. 40003074764,
juridiskā adrese: Balasta dambis 15, Rīga, LV-1048.
2. AKCIJAS NORISES TERITORIJA: Latvijas Republika.
3. AKCIJAS NORISES SĀKUMA DATUMS: 2023. gada 19. aprīlis
4. AKCIJAS NORISES BEIGU DATUMS: 2023. gada 7. maijs plkst. 23:59.
5. AKCIJAS DALĪBAS NOTEIKUMI:
5.1. Lai piedalītos akcijā, dalībniekam laika periodā no 2023. gada 19. aprīļa līdz 2023. gada 7. maijam interneta vietnē www.naudpratis.lv jāizspēlē finanšu pratības spēle.
5.2. Pēc spēles izspēles, dalībniekam ir jāreģistrējas interneta vietnē www.naudpratis.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.
5.3. Viens dalībnieks ir tiesīgs reģistrēties interneta vietnē www.naudpratis.lv vienu reizi. Atkārtoti veiktas reģistrācijas, kas saturēs jau reģistrētu vārdu, uzvārdu un kontakttālruni, tiks dzēstas un netiks kvalificētas balvu izlozei.
5.4. Akcijā nedrīkst piedalīties “Swedbank” AS darbinieki.
6. AKCIJAS BALVAS: Balvu fonds sastāv no 3 (trīs) Nintendo Switch Lite spēļu konsolēm un 3 (trīs) Apple Airpods austiņām.
7. BALVU IZLOZE: Balvas tiks izlozētas 2023. gada 10. maijā ar programmatūras palīdzību, pēc nejaušības principa, no visām saņemtajām reģistrācijām, kas atbilst šo noteikumu 5. punktam.
8. “Swedbank” AS sazināsies ar balvu ieguvējiem, nosūtot īsziņu uz reģistrācijā norādīto kontakttālruni, ko balvas laimētājam būs jāuzrāda pirms balvas izsniegšanas.
9. Organizētājs neatbild par: dalībnieku iespējamajiem zaudējumiem, kas varētu rasties saistībā ar dalību akcijā; sekām, kas radušās kļūdainas informācijas, tostarp personas datu, sniegšanas dēļ; nepilnīgām reģistrācijām, kuras radušās ierīces, no kuras tiek veikta reģistrācija, bojājumu vai interneta savienojuma traucējumu dēļ.
10. Akcijas noteikumi ir izstrādāti saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem, un jebkuri strīdi tiek izskatīti Latvijas Republikas tiesā.
11. Piedaloties akcijā, dalībnieks piekrīt šiem noteikumiem, apliecina, ka nav “Swedbank” AS darbinieks un piekrīt, ka “Swedbank” AS uz akcijas norises termiņu drīkst uzglabāt un izmantot tādus akcijas dalībnieka datus kā vārds, uzvārds, kontakttālrunis, laimētāju noskaidrošanas un paziņošanas, kā arī balvu izsniegšanas nolūkā. Akcijas dalībnieku personas datu apstrādei piemērojami Swedbank Personas datu apstrādes principi, kas pieejami interneta vietnē www.swedbank.lv/s/privatums
12. Gadījumā, ja radušies jautājumi vai neskaidrības, lūdzam sazināties ar “Swedbank” AS mārketinga nodaļu, sūtot ziņu uz e-pastu: marketings@swedbank.lv.

Atpakaļ

Mūsu sīkdatnes – jūsu izvēle

Swedbank Grupas uzņēmumi Latvijā izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu tīmekļa vietnes darbību. Sīkdatņu izmantošana tiek veikta saskaņā ar  Sīkdatņu izmantošanas politiku.

Nospiežot uz “Apstiprināt”, jūs piekrītat visām neobligātajām sīkdatnēm, bet, nospiežot uz “Atteikties”, jūs atsakāties no šīm sīkdatnēm. Tālāk varat arī pārvaldīt savu izvēli attiecībā uz neobligātajām sīkdatnēm.

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina šīs tīmekļa vietnes darbību un tās tiek apstrādātas, ņemot vērā mūsu leģitīmās intereses, tāpēc jūsu piekrišana netiek prasīta. Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas trešo pušu sīkdatnes.